Стіл зі скла. Про безпечність, та практичність!

Зазвичай ми купуємо меблі із дерева, адже вони здаються більш практичними, та взагалі просто звичніші у побутовому використанні. Але іноді хочется витонченості, або якоїсь досконалості, адже дерево достатньо грубіше в обробці, та неможе прийняти такої витонченої форми як скло, та при цьому перейняти таку саму міцність! Так саме стіл зі скла може бути витонченим та міцним, перейнявши майже будь-який дизайн!

Отже! Як поєднати міцність, практичність, та витонченість? Для виготовлення звичайного прозорого обіднього стола, треба підготовити скло наступним чином: Скло загартовується!

Загартування скла являє собою спеціальну термічну обробку, при якій в склі утворюються постійні внутрішні напруги за рахунок прискореного охолодження скла від температури, що перевищує температуру склування.

Саме тому загартоване скло не можна порізати або просвердлити. Загартоване скло – це неоднорідний предмет. У цьому сенсі воно подібно надутим святкового кульці, який все одно лопне, як би акуратно людина не намагався відрізати від нього шматочок.

Загартування скла дозволяє зробити скло значно міцніше і стійкіше до температурних коливань завдяки напруженням стиснення, які з’являються в поверхневій частині скла при термічній обробці. Загартування скла робить його в кілька разів міцніше в порівнянні зі склом після випалу.
Крім підвищеної міцності, загартоване скло не несе небезпеки при руйнуванні і не завдає людям відчутних пошкоджень. Відповідно до міжнародних стандартів, загартоване і ламіноване скло визнано безпечним для людини.

Останнім часом скло все більш активно використовується при будівництві сучасних будівель і споруд, поступово витісняючи звичні матеріали. Фасади будинків, дахи, вікна, двері, стіни, підлоги, сходи, світлопрозорі перекриття – варіантів застосування скла в будівництві безліч. Скло вже почали використовувати і для більш грунтовних елементів будівель і споруд, таких як несучі конструкції, стовпи, балки, мости. Безпечне скло – незамінний матеріал для автомобільної індустрії. Його застосовують як стекла для будь-якого виду автотранспорту, будь то легковий автомобіль або важка гусенична установка.

Технологія виробництва загартованого скла передбачає швидке його охолодження від температури вище температури стеклоплавленія. Щоб підвищити інтенсивність такого охолодження, застосовують гартівні середовища зі значними охолоджуючими здібностями, а також зміну характеру теплообміну. Найчастіше в якості закалочной середовища виступає повітря, при цьому використовується воздухоструйная обдувочной решітка, що дозволяє змінювати охолодження від природної конвекції до примусової.

Після загартування скла, йому надають необхідної форми, нариклад радіусні кути, які надають практичності, та фацетну обробку, яка додасть декоративної витонченості. На ультрафіолетовий клей закріплюются ніжки та міцно закручуються!

УВАГА! АКЦІЙНІ ТОВАРИ!

В зв’язку з новорічними святами, ми робимо ряд знижок на різноманітні вироби! Поспішайте прикрасити свою оселю новим дзеркалом, витонченим столом зі скла, новим настінним годинником, та багато іншого!

 

Дзеркало LED “Сяюча сфера”   Колишня ціна: 4,500.00 грн.               Нова ціна: 3,900.00 грн.
Дзеркало LED “Масштаб”                       Колишня ціна: 3,000.00 грн.                           Нова ціна: 2,777.00 грн. 

І ЦЕ ЩЕ НЕ ВСЕ! ЗАВІТАЙТЕ ДО ВІДПОВІДНИХ КАТЕГОРІЙ, У КОЖНІЙ БАГАТО АКЦІЙНИХ ПОЗИЦІЙ! ЗНАЙДІТЬ СВІЙ АКЦІЙНИЙ ТОВАР!

Як виготовляється дзеркало?

Дзеркало виготовляється за наступною схемою: Скло в вертикальному положенні встановлюють кромкою на приводні рамки між гумовими валками. У процесі руху скло обробляють паром, потім за допомогою щіток протирають крейдяним порошком, промивають і висушують гарячим повітрям. Очищене скло ретельно знежирюють по обидва боки технічним спиртом, бензином або іншим розчинником.
Останнім часом більш широке поширення одержав спосіб металізації скла термічним випаровуванням алюмінію у вакуумі при тиску 0,003 Па – так зване алюминування. Випаровування алюмінію здійснюється з джгута дроту з вольфраму або з жароміцного нікелю.
Підготовка поверхні скла до алюмінювання здійснюється ще більш ретельно, ніж перед хімічним срібленням і включає в себе знежирення і обробку електричним розрядом. Підготовлене скло закріплюють в касетах і поміщають у вакуумну камеру. Алюміній, випаровуючись, осідає на склі у вигляді тонкої плівки товщиною не менше 0,12 мкм. Тривалість нанесення алюмінієвої плівки від 15 до 20 хв.
Після вивантаження касет перевіряють якість алюмінієвої плівки. Вона повинна бути суцільною і без задимленості.
Алюмінієве покриття має більш високу хімічну стійкість до дії вологи, з’єднань сірки та інших хімічних речовин, що містяться в повітрі.
Деяка нерівномірність по спектру і погіршення відбивної здатності алюмінійовані дзеркал в порівнянні з посрібленими виправдані значною економією срібла при масовому виробництві дзеркал.
В даний час для виробництва галантерейних дзеркал використовують алюмінування, а для виготовлення дорогих меблевих дзеркал – сріблення.
Після металізації на тонкий срібний шар наносять захисне покриття – мідну плівку такої ж товщини, як срібний шар. На мідну плівку наносять лакофарбові матеріали – нітролак з алюмінієвою пудрою або нітроемаль, які попереджають механічні пошкодження захисного шару. Шар алюмінію покривають захисним непрозорим лакофарбовим матеріалом, аналогічним застосовуваним при срібному покритті. Покриття наноситься на лаконалівних машинах. Для дзеркал, використовуваних в середовищі з підвищеною вологістю, застосовується захисне покриття з нітроемалі з бітумним лаком. Таке покриття має підвищену вологостійкість. Захисне покриття повинне бути суцільним, покривним, без пошкоджень.

Всі наші вироби є безпечні у використанні та виробляються за спеціальними стандартами!

Як виготовляються Дзеркала з підсвіткою LED

При виготовленні LED дзеркала використовується такі елементи як:

 • дзеркало;
 • LED стрічка;
 • блок живлення;
 • дріт;
 • виделка живлення;

Виготовлення починається з того, що підготовлене дзеркало встановлюється для нанесення зображення матовкою за допомогою піскострую або травлення(кислотою). Далі після того, як малюнок нанесено, встановлюється каркас позаду дзеркала на спеціальний клей, в свою чергу на який встановлюється LED стрічка. Після цього, позаду дзеркала на спеціальний клей встановлюється блок живлення, до якого підключається LED стрічка та вже підготовлений дріт із виделкою живлення. Далі виріб перевіряється на дефекти та працездатність. Після чого дзеркало надається у продаж.

LED стрічка

LED технологія – це технологія світодіодної стрічки, яка підключається до живлення, та встановлюється на каркас дзеркала. Завдяки цій розробці, є змога відмовитись від дорогих ламп накалювання, які в свою чергу мають більше енергоспоживання та менший спектр розсіювання світла на відміну від LED стрічки, яа також є більш компактною та безпечною у побуті!

Матовка піскоструєм – це коли потік піску під тиском, через спеціальний пристрій попадає на скло або дзеркало і внаслідок цього скляна поверхня отримує шерхуватість, яка стає матованою поверхнею під час впливу на неї піску.

Прилад для ручної матовки піскоструєм

Процес має наступні кроки:

 1. Скло або дзеркало фіксується на спеціальном обладнанні;
 2. Підготовлюється апарат подачі піску під тиском;
 3. Майстер вмикає апарат, який подає через шланг пісок під тиском;
 4. Під час того як майстер направляє струю піску на скляну поверхню, вона під цією взаємодією стає матованою.

Травлення кислотою – це технологія матовки, яка надає можливість отримати матовану поверхню більш приємною на дотик, та більш “м’якшу” на вигляд.

Верстат з обробки скла кислотою

Отже процес виготовлення виробу з травленням має наступні кроки:

 1. Підготовлене зазделегідь дзеркало або скло поміщається у спеціальний прилад, який герметично закривається;
 2. Вмикається подача кислоти на скло, яке під впливом за певний час отримує матовану поверхню;
 3. Кислота змивається та скло ретельно проходить певні стадії відчистки;
 4. Надалі скло або дзеркало іде в подальшу роботу, або надається на продаж.

Всі наші вироби є безпечні у використанні та виробляються за спеціальними стандартами!